پیام تبریک شهردار نیم ور به مناسبت فرارسیدن هفته دولت

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیم ور متن پیام تبریک مهرداد امرایی شهردار نیم ور بدین شرح است:

بسمه تعالی 
دوم تا هشتم شهریور ماه که در تقویم ایران اسلامی مزین به نام دولت گشته است،  یادآور تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر و نمادی است ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران.
تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیر مردانی بوده که غیر از خدا هیچ نمی دیده و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.
هفته دولت فرصتی است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر افق های تازه ای از خدمت به مردم را به منصه ظهور رسانده و در سایه تدبیر و امید با طراحی و حماسه‌ای جدید زمینه‌های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در فراهم و خاطر خود را برای همیشه در اذهان مردم زنده نگاه دارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت و بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت رابه همه‌ی خدمت گزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی مخصوصا ریاست محترم جمهور، اعضای هیئت دولت، استاندار مرکزی، فرماندار شهرستان محلات و تمامی کارمندان دولت در سطوح مختلف تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.