نام گذاری میدان ورودی شهر نیم ور به نام «نمایشگاه بین المللی سنگ ایران»

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیم ور، اولین جلسه ستادی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران با حضور حسن قمری فرماندار شهرستان محلات، مهرداد امرایی شهردار نیم ور، حسین پورحسنی، عزیز میرزائیان، بهنام نیکفر، احمد توکلی، محمد حلاجیان، حسن سلیمی ،مهدی لعل بار، علی امیری، جعفر شمس بیرانوند و مسئولین نهادهای مختلف شهرستان محلات و نیم ور در اتاق جلسات نمایشگاه بین المللی سنگ ایران برگزار شد.

مهرداد امرایی

 در بخشی از این جلسه مهرداد امرایی شهردار شهرنیم ور اظهار داشت: شهرنیم ور شهر سنگ و پایتخت سنگ ایران است. این شهرت، مدیون تلاش هایی است که تمامی مردم این شهر در طول صد سال گذشته در زمینه صنعت سنگ انجام داده اند و بیشتر از همه مدیون تلاش هایی است که مردم این منطقه در طول چند سال گذشته برای برپایی این نمایشگاه بین المللی انجام داده اند.

وی تصریح کرد: شهرداری و اعضاء شورای شهر نیم ور از تمامی توان و ظرفیت خود برای کمک به نمایشگاه سنگ ایران استفاده خواهند کرد. من از دیگر نمایشگاه های تخصصی سنگ کشور نیز بازدید کرده ام و به جرات می توانم بگویم که این نمایشگاه بسیارجلوتر از دیگر نمایشگاه های سنگ کشور است. ما باید از این پس به این سمت حرکت کنیم که این نمایشگاه بتواند در بین نمایشگاه های سنگ دنیا مقام برتر را کسب کند و در تمام دنیا بهترین باشد.

وی گفت: شهر نیم ور به عنوان پایتخت سنگ ایران این ظرفیت را دارد که به طور دائم و همیشگی تبلیغات نمایشگاه سنگ ایران را در خود داشته باشد، به نحوی که هر فردی از این شهر عبور می کند بلافاصله متوجه شود که اینجا شهر سنگ و پایتخت سنگ ایران است.وی ادامه داد: شورای شهر و شهرداری در نظر دارد نصب مجسمه های سنگی را در بهترین شکل و بالاترین کیفیت و بالاترین کمیت در شهر نیم ور انجام دهد، به نحوی که تمامی خیابانهای این شهر مزین به مجسمه های سنگی شوند. این اقدام بهترین تبلیغ برای نمایشگاه سنگ ایران و بهترین اقدام برای معرفی پایتخت سنگ ایران است.

وی گفت: در ورودی شهر نیم ور و نزدیک نمایشگاه بین المللی سنگ ایران میدان بسیار بزرگی در دست احداث است که کارهای عمرانی آن به زودی پایان می یابد. در صورت موافقت اعضاء شورای شهر نیم ور و تائید مسئولین ذیربط این میدان به نام نمایشگاه بین المللی سنگ ایران نام گذاری خواهد شد.