پیام تبریک شهردار نیم ور به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیم ور، مهرداد امرایی شهردار نیم ور با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است؛بسمه تعالی

"خبرنگاران لحظات نابود شدنی و زوال یافتنی را تثبیت و ابدی می‌کنند"«مقام معظم رهبری»

۱۷ مردادماه؛ سالروز شهادت محمود صارمی، متعلق به قشر و گروهی است که پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه شده‌ اند.
به راستی که خبرنگاران پیشقراولان و طلایه داران راستین عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در جامعه هستند و نقشی انکارناپذیری در ارتقای درک و تحلیل اقشار مختلف جامعه، اعتلای بینش سیاسی و اجتماعی مردم  بر عهده دارند و بسترساز رشد و توسعه روز افزون جامعه هستند.
روز خبرنگار سالروز تجلیل از پیام آورانی است که در خلق جهانی آباد، آزاد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش می‌گذارند.
این قشر فرهیخنه را باید به راستی تجسم امانت، آگاهی، مسئولیت، دلسوزی و وظیفه شناسی دانست که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش‌های شبانه روزی آنهاست.
درود خداوند بر خبرنگارانی که آبروی قلم و دانش را پاس داشته و تمام توان خویش را جز در مسیر حقیقت و عدالت به کار نمی‏گیرند.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار از همه صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و تلاشگران عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع رسانی در تبیین و تحلیل موضوعات، انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌ها و خدمات به مردم قدردانی نموده و امیدوارم در سایه هم اندیشی و همیاری همه نیرو‌های توانمند، نخبه و اثرگذار جامعه در جهت توسعه روز افزون گامی موثر برداریم.


مهرداد امرایی
شهردار نیم ور